ثبت‌نام کلاس حضوری خانه کودک لگو

برای اطلاع از جزییات بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید

شعبه قیطریه ۲۶۴۵۷۳۱۰

شعبه ظفر ۲۲۰۰۴۱۸۸

پکیج های آموزشی خانه کودک لگو

پکیج های آموزش شامل مجموعه ای از کلاس ها است که برای گروه سنی ۲ تا ۹ سال طراحی شده است

lego education لگوی آموزشی

پانسیون و پانسیون پلاس

مجموعه کلاس هایی از صبح تا ظهر

گروه سنی ۳ تا ۴ سال و ۴ تا ۶ سال

مجموعه ای از کلاس ها از صبح تا ظهر شامل کلاس‌های توبریکس (زبان انگلیسی)  روپا (ورزش) -هنر و کاردستی –  علوم و پروژه- لگو بیسیک – بازی و ریاضی- نمایش خلاق  – مهارت های زندگی قصه و کتابخوانی + امکان استفاده از پانسیون پلاس شامل ناهار و بازی های گروهی

camp copy

کمپ عصرانه تابستان

مجموعه کلاس هایی برای برنامه بعد از مدرسه کودکان

گروه سنی ۷ تا ۹ سال

مجموعه ای از کلاس ها از ظهر تا عصر شامل کلاس‌های توبریکس (زبان انگلیسی)  -موسیقی– لگو – more to math-  StoryStarter -legomotion-BUILD TO EXPRESS

پانسیون-مادر-و-کودک

پانسیون نونهالان (مادر و کودک)

مجموعه کلاس هایی در دو روز از هفته

گروه ۲ تا ۳ سال

مجموعه ای از کلاس ها در دو روز برای کودکان ۲ تا ۳ سال به همراه مادر شامل کلاس‌های موسیقی، روپا (ورزش)، مهارت های زندگی و کلاس مادر و کودک نونهالان و لگو

کلاس های ترمیک خانه کودک لگو

کلاس های ترمیک در ۱۲ جلسه آموزشی و هفته ای یک جلسه برگزار می شود

basic

Basic کلاس

گروه سنی ۴ تا ۷ سال

کلاس Basic مخصوص گروه سنی ۴ تا ۷ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه ها کلاس لگوی Basic را با ابزار لگو در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

mfe

MFE کلاس

گروه سنی ۳ تا ۴ سال

کلاس MFE مخصوص گروه سنی ۳ تا ۴ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه‌ها با ابزار لگو دوپلو طرح درس هایی را در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

nonahalan

نونهالان - مادر و کودک

گروه سنی ۱ تا ۳ سال

کلاس مادر و کودک مخصوص گروه سنی زیر۳ سال می‌باشد. در این دوره کودکان، کلاس مادر و کودک لگو که شامل مجموعه ای از بازی ها و فعالیت های گوناگون است را در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

bte

Build To Express کلاس

گروه سنی ۸ تا ۹ سال

بسته Build to Express به وسیله ساخت مفاهیم انتزاعی به تقویت مهارت‌های اجتماعی، خلاقیت کلامی، تفکر نقاد، گفتگوی موثر و…می‌پردازد.این بسته در کلاس اجتماعی و فعالیت‌های پرورشی مدارس قابل استفاده است.

stst

story starter کلاس

گروه سنی ۶ تا ۸ سال

کلاس story starter مخصوص گروه سنی ۶ تا ۸ سال می‌باشد. در این کلاس بچه‌ها به وسیله‌ی ساخت و بررسی داستان با ادبیات، قصه‌گویی، مهارت‌های کلامی، خواندن و نوشتن آشنا می‌شوند و قوه‌ی تخیل و درک مطلب آن‌ها پرورش می‌یابد.

esm

ESM کلاس

مکانیک مقدماتی

گروه سنی ۹+ سال

کلاس مکانیک مقدماتی یا ماشین‌های ساده مخصوص گروه سنی ۹+ سال می‌باشد. در این کلاس بچه‌ها در قالب داستان‌گویی و فعالیت‌های ساختنی با ابزار Duplo (قطعاتی بزرگ‌تر از قطعات عادی لگو) مفاهیم پایه‌ای مکانیک مانند چرخ‌دنده‌ها، اهرم‌ها، قرقره‌ها، چرخ و محور و … را یاد می‌گیرند.

WeDo

WeDo کلاس

روباتیک مقدماتی

گروه سنی ۱۰+ سال

کلاس روباتیک مقدماتی یا WeDo مخصوص گروه سنی ۱۰+ سال می‌باشد. دانش‌آموزان در این کلاس، علاوه بر فعالیت‌های ساختنی دیگر بسته‌ها، امکان کنترل سازه‌های مکانیکی به وسیله‌ی برنامه‌نویسی ساده و کاملاً تصویری را فرا می‌گیرند.

fandm

F&M کلاس

مکانیک پیشرفته

گروه سنی +۱۱ سال

بچه‌ها در کلاس مکانیک پیشرفته در بستر فعالیت‌های حل مسئله و ساخت با ابزار سیستم  لگو، مکانیزم‌های حرکتی و مفاهیم مکانیکی مانند چرخ‌دنده‌ها، اهرم‌ها، قرقره‌ها، چرخ و محور و ساختارها را به صورت پیشرفته با بسته مخصوص نیرو و حرکت لگو یاد می‌گیرند.

rt

RT کلاس

روباتیک پیشرفته

گروه سنی +۱۱ سال

کلاس روباتیک مخصوص گروه سنی بالاتر از ۱۲ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه ها کلاس روباتیک لگو را با ابزار لگوی در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

mtom

MoreToMath کلاس

گروه سنی اول و دوم دبستان

دوره ریاضی با لگو آنلاین برای گروه سنی اول و دوم دبستان با هدف آموزش مفاهیم ریاضی سال های ابتدایی دبستان و تمرینات تکمیلی این  مفاهیم از جمله شمارش اعداد، اندازه‌گیری طول، جمع و تفریق و تقارن و … طراحی شده است.

father

نونهالان - پدر و کودک

گروه سنی ۱ تا ۳ سال

کلاس پدر و کودک مخصوص گروه سنی زیر۳ سال می‌باشد. در این دوره کودکان، کلاس پدر و کودک لگو که شامل مجموعه ای از بازی ها و فعالیت های گوناگون جهت تقویت پیوند پدر و فرزند است را در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

kasbokar-hozuri

کلاس قهرمان‌های کسب و کار

بزودی

گروه سنی ۸ تا۱۲ سال

در این دوره دانش‌آموزان با مباحث حوزه کسب و کار، بوم کانوس از طریق ماجراهای شخصیت‌های کتاب قهرمان‌های کسب و کار آریانا قلم آشنا می‌شوند. تلفیق فعالیت‌های لگویی با داستان‌های کتاب کمک می‌کند تا مفاهیم به صورت جذاب ساده در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد.

کلاس های ترمیک زبان انگلیسی - توبریکس

کلاس های ترمیک زبان در ۲۴ جلسه آموزشی و هفته ای دو جلسه برگزار می شود

2bricks english class

کلاس‌های زبان انگلیسی

گروه سنی ۳ تا ۷ سال

کلاس‌های زبان انگلیسی توبریکس برای گروه سنی ۳ تا ۷ سال می‌باشند. در این کلاس‌ها مفاهیم اولیه، لغات پایه‌ای و گرامرهای کاربردی زبان انگلیسی در قالب بازی‌ها و فعالیت‌های لگویی توسط مربیان تخصصی زبان آموزش داده می‌شوند.